Monika Olczak

prawnik korporacyjny i mediator

Doradzam przedsiębiorcom w zakresie prawa gospodarczego, handlowego i szeroko pojętego prawa nieruchomości i inwestycji budowlanych. Świadczę usługi dla branży energetycznej
i transportowej. Specjalizuje się w opiniowaniu, redagowaniu oraz negocjowaniu umów handlowych. Na początek każdej długofalowej współpracy z klientem zaczynam od prawnych kwestii ochrony jego majątku.
[Więcej >>>]

Zabezpiecz swój majątek!

O mnie

Witam Cię na łamach mojego bloga! Nazywam się Monika Olczak i jestem prawnikiem korporacyjnym oraz mediatorem.

Od dwudziestu lat świadczę usługi prawne na rzecz spółek. Doradzam przedsiębiorcom w zakresie prawa gospodarczego, handlowego i szeroko pojętego prawa nieruchomości i inwestycji budowlanych. Świadczę usługi dla branży energetycznej i transportowej.

Specjalizuję się w opiniowaniu, redagowaniu oraz negocjowaniu umów handlowych. Swoje doświadczenie z powodzeniem wykorzystuję w procesie opracowywania na rzecz swoich klientów najlepszych strategii funkcjonowania na rynku, eliminujących potencjalne ryzyka.

Specjalizuję się w zakresie ochrony majątku. Tworzę programy motywacyjne dla pracowników (ESOP). Występuję również w charakterze mediatora w sprawach gospodarczych i cywilnych.

W kancelarii Olczak & Partnerzy odpowiadam za zarządzanie strategiczne, w tym za tworzenie długofalowej strategii, nowe kierunki rozwoju oraz kluczowe partnerstwa.

Dlaczego zajmuje się prawem, bo lubię moich klientów (z niektórymi nawet nasza współpraca uzyskała już pełnoletność) i podejmowania się trudnych spraw.

Wychowałam się w wielopokoleniowej rodzinie handlowców i miałam okazję przyglądać się „od kuchni”, jak wygląda zarządzanie przedsiębiorstwem. Zdecydowałam nie kontynuować tradycji rodzinnej, a stanąć u boku innych firm, jako prawnik.

Z perspektyw czasu uważam, że była to słuszna decyzja.

Prywatnie fascynuje mnie kryminologia, neurobiologia, lubię też zajrzeć do albumów z malarstwem, koniecznie w wersji papierowej:-)

Zapraszam Cię do lektury bloga, a w razie pytań do kontaktu:

+48 667 780 070
monika@olczakpartnerzy.pl

Monika Olczak
prawnik korporacyjny, mediator

*****